| Intrebarianonime2 a întrebat:

Buna! Am si eu nevoie de ajutorul vostru. Incurand, voi avea un zbor din Izmir catre Romania, ce va avea escala in Istanbul. Intrebarea mea este urmatoarea, daca ma puteti ajuta. Pentru zborul din Istanbul catre Romania trebuie sa ajung la zborurile domestice sau la zborurile internaționale? E la fel si in cazul zborului Izmir- Istanbul?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca zbori dintr o țară în alta normal că trebuie să mergi la internationale

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.