| Oanix21 a întrebat:

Bună. Ați închiriat cazare în regim hotelier? Am nevoie pentru 2 zile și nu m-aș duce la un hotel unde este mult mai scump. Întrebarea mea este dacă e mai bine la hotel sau la cineva care închiriază pe termen scurt în regim hotelier! Booking este sigur? Dar olx? Mulțumesc

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista airbnb pentru ce vrei tu, nicidecum olx.
Ai reviews, platesti elegant prin airbnb

| mODIN a răspuns:

Eu folosesc Booking destul de des pentru asta. Nu-i vreo diferenta mare, eu zic ca e sigur. Pentru OLX nu pot garanta, acolo anunturile nu sunt verificate, din cate stiu.

| Cris93Tian a răspuns:

Buna! Eu am făcut asta de câteva ori și nu am regretat

| Cris93Tian a răspuns:

Eu am luat de pe OLX pentru București dar când am fost la munte am luat de pe Booking

| frizzyhair a răspuns:

AirBnB este foarte sigur si practic. In plus, poti sa alegi cazare cu self check-in, asa ca daca ajungi mai tarziu sau intarzii, nu trebuie sa te coordonezi cu nimeni.