| hyeokchi a întrebat:

Buna! Nu am mai calatorit cu trenul singura pana acum si voiam sa stiu daca ma pot duce la ghiseu sa cumpar bilet pentru o data anume, adica de exemplu de acum intr-o saptamana. Nu pot cumpara online bilet pentru elev si de aceea vreau la casa happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poți cumpăra înainte.

| ioana748 a răspuns:

Buna,
Da,poti cumpara anticipat.
https://www.cfrcalatori.ro/......p-si-bani/

| adryang78 a răspuns:

Fiind elev, prima dată oricum trebuie să-l iei de la casă, fiindcă ți se va genera și un cod unic pe care îl vei folosi pe parcursul anului pentru gratuitate. Să ai carnetul de elev la tine, vizat pe anul școlar în curs.
Da, poți cumpăra biletul înainte, practic rezervi locul.

| Dragobeta a răspuns:

Biletele se dau doar cu data si ora plecarii mentionate pe bilet. Asta ceri si la casa. Deci, poti sa mergi si sa-l cumperi.