| ___Enzo a întrebat:

Bună seara! Ce orașe frumoase cunoașteți în Bulgaria?

Răspuns Câştigător
| adryang78 a răspuns:

Mi-a arătat cineva câteva fotografii din Pvlovdiv. Este un oraș construit pe o veche cetate romană, cu un întreg cartier comercial aflat sub pământ, între zidurile vechii cetăți. Mi s-a părut foarte interesant, dar n-am ajuns niciodată pe-acolo. Cred că ar merita vizitat.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu stiu varna si sofia, dar nu sunt atat de fan Bulgaria, astfel ca nu merg anual acolowinking
insa merita macar 1 data in viata sa mergi si la vecinii nostri!