| RenKaidou a întrebat:

Bună TPU.
Caut pensiune sau hotel mai ieftin în orașul Vöcklabruck Austria pe o perioadă de o lună sau mai mult, puteți să îmi recomandați câteva locații?

Sau dacă există ceva cazări pentru muncitori prin zonă și să nu fie așa de scump.

Mulțumesc anticipat.

P.S Dau fundă!

2 răspunsuri:
| Dragobeta a răspuns:

Aici intrebi? Cauta pe Google maps, pe Booking sau alte platforme.
Dar pentru o luna sau mai mult, mai bine cauti chirie. Iesi mai ieftin decat la hotel. Cauta agentii imobiliare din zona si intreaba.

| Korkodeln a răspuns:

Ce vrei tu se cheama WG, adica sa mai stai cu cineva in apartament.

https://www.wg-gesucht.de/......71424.html

Din pacate e un oras de bosorogi bogati, asa ca daca angajatorul nu pune baraci nu prea ai ce face. Chiriile sunt enorme.