| liviu_3478 a întrebat:

Buna ziua tuturor si un sincer La Multi Ani, voua si familiilor voastre. Am patit o nefacuta: Eu am trei adrese de email. Pentru una dintre ele (este pe yahoo) am uitat pur si simplu parola de acces. Am incercat sa o aflu, dar n-am reusit. Mai grav e ca nu mai stiu exact raspunsul la intrebarile acelea pentru identificare. A trecut ceva timp de cand mi-am facut contul... Va intreb si eu: 1. Cum se poate afla parola pe care nu mi-o mai amintesc? 2. Cum sa procedez pentru a (re)citi mailurile primite/trimise pe/de pe acel cont? Unele dintre ele sunt importante pentru mine. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Lora_6439 a răspuns:

1. Daca nu stii raspunsul la intrebarile acelea, nu ai ce sa faci. Alta varianta de a afla o parola nu exista. Nu exista niciun program de spart parole.
2. Trebuie sa iti amintesti parola.

1 răspuns:
daniela
| daniela a răspuns:

Daca nu stii sa raspunzi la intrebarile de aflare a parolei nu vei reusi sa o mai afli iar din cate stiu dupa cateva luni de nefolosinta se inchide adresa si nu mai poate fi accesta deloc.