| Ana-Maria94 a întrebat:

Ca ce ai dori sa lucrezi in domeniul turism?

Răspuns Câştigător
| LuS[z] a răspuns:

Daca ar fi sa lucrez in turism mi-ar placea sa fiu ghid

8 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Ni-ar place sa fiu ghid... sigur mi s-ar potrivi; vorbesc mult, eu ma ocup in grup de cazari si nu plec niciodata la drum nedocumentata si le explic si celorlati. Multi imi spun GPS pentru ca ma orientez bine in spatiu.

| daii a răspuns:

Ghid Turistichappy
asta din cauza lu' Olteilove strucklove struck

by daiiwinking

| Viuvi a răspuns:

Mie una mi-ar placea sa fiu prezentatoare!
Este o emisiune pe postul "Travel" numita "In jurul lumii", prezentatorul viziteaza toata lumea pe banii postului si el nu face decat sa prezinte emisiunea si sa arate oamenilor in ce locuri a mai fost!
Cred ca ar fi cea mai usoara slujba laughing
big grin

| Letytzy@ a răspuns:

Ca ghid turistic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Portar!

| cappodonna a răspuns:

Director lant hotelier... Ministra turismului...sau poate sa administrez o statiune...in nici un caz ghid. Ce coincidenta.sunt la C.O.N.C.O.R.D Constanta big grin

| sorinagt a răspuns:

Agent de turism dar nu in Romania...prin alte tari agentii nu sunt decat niste vanzatori ei concep pachete si mai fac si pe ghizii

| iulyana96 a răspuns:

Miar placea sa fiu ghid turistic. Este foarte placut.