| Cretzule a întrebat:

Care dintre voi a fost cu avionul?
Cum este?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca si cum ai merge cu tramvaiulhee hee
La decolare e mai nasol...in rest... e binehappy

19 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Cel mai super mijloc de transport

Stefan
| Stefan a răspuns:

Am zburat cu avionul foarte mult pe ruta Bucuresti -Timisoara, deci un lucru este sigur cu totii avem un mic moment de emotie, fie cand avionul decoleaza sau aterizeaza. Este bine sa consumi multe lichide in timpul zborului deoarece aerul poate sa fie uscat, iar folosirea centurii de siguranta este obligatorie.

lolita
| lolita a răspuns:

Ce sa zic, acum mi se pare normal, dar prima data am aut o senzatie d gol in stomac, ma gandeam ca se va prabusi laughing te sfatuiesc sa-ti alegi un loc la geam pentru a admira peisajul si norii care sunt care sunt atat de pufosi...

| antonia09 a răspuns:

Eu zbor de ceva vreme, este foarte placut si sigur. Este mijlocul de transport cel mai avantajos daca doresti sa calatoresti la mare departare.
Eu fac des ruta Stuttgart-Bucuresti, cu avionul fac circa 3 ori, cu autocarul se face cam 33 ore, cu trenul ajungi cam la acelasi nivel cu autocarul, insa trebuie schimbate mai multe trenuri.
Cu siguranta daca doresti conditii cat mai asemenetoare cu cele din autocarele de lux le poti avea calatorind la clasa First Class unde vei fi servit cu sampanie fara sa o platesti.

| lia a răspuns:

Este simplu si interesant. happy

| ☼loli☼ a răspuns:

Am fost de 8 ori pana acum si in 2 saptamani o sa mai zbor de inca 2 ori big grin Ador, absolut ador, nu mi'e rau niciodata, peisajul e superb love struck Cel mai mult imi place la decolare si la aterizare, cel mai mult urasc asteptatul in aeroport happy

| amandina_9414 a răspuns:

E fain.La decolare si aterizare ti se infunda urechile. diferenta de presiune.la aterizare e mai naspa ca e condactul cu solul si se aude si te zguduie un pic. dar e f. fain

| cotzobel a răspuns:

Eu am fost doar o data si pot spune ca a fost.ciudatbig grin.adica, ai o senzatie ciudata cand decoleaza si cand aterizeaza.parca ti se urca stomacul in gat laughing am avut ceva probleme la aterizare, pista nu era asa de buna si ne. a zdruncinat bine dar.important e ca am ajuns cu bine cu picioarele pe pamanthappy

| EUSIATIT a răspuns:

E bine dar sa nu mergi cu AEROFLOT companiaruseasca ca au niste avioane de ti sparg timpanele din cauza motoarelor in rest e ok putin aer in stomac la aterizare

| OnWeed a răspuns:

Eu inca nu am fost. si am frica de inaltimi, cred ca o sa ma intepe inima la decolare laughing
Criticul - merg cu tramvaiul zilnic si daca ma balangane la fel de tare, e plin de mosi si babe care iti iau locurile si miros urat (ca nu au ce face acasa), se opreste din 10 in 10m sau mai putin si baga claxonul ala enervant. nu vreau sa merg cu avionul laughing

| buburuzaucigasa a răspuns:

Super tare... dar parca mai frumos e sa faci sex in avionbig grin.

| dean a răspuns:

Very nice!

| Aero_2277 a răspuns:

Pai e super tare eu zbor de 3 ori pe luna, pe putin pe cursa: British Airways:Aeroportul Henry Coanda-Heattrow. Zborul dureaza cam 3 ore si 34 de min.Cat despre WizzAir este buna compania nu stiu de ce o critica atata lumea, eu am mers sunt foarte amabili.Si in rest eu merg in general pe an cam de 50 de ori si am mers cu companiile: BritishA, WizzAir, Blue AIr, Tarom, AeroFlot, Allitalia, Air France, Luftansa.Imi place la nebunie decolarea. mai ales la Airbus A320 si Beoing 737B. E super tare si e cel mai sigur mod de transport.Nu am zburat niciodata pe destinatii interne. Cel mai mult pe an stau in Londra(student la Cambridge). Nu ai de ce sa iti fie frica si vreau sa zic ca zbor cel mai mult iarna.Si nu am probleme. Vreau sa zic ca niciodata nu o sa te simti bine pentru ca na, acum nu echiar placut sa stii ca esti in aer si daca se prabusete pici in gol si mori, dar nu te gandi la asta.Chiar maine ma imbarc spre New York ma asteapta 17 ore de intepenit si schimbat la Londra un avion.Nu iti fie frica! OK?

| clauss a răspuns:

Am fost, e o senzatie interesanta, nu trebuie sa-ti fie frica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia'ti bomboane cu caramel, pentru desfundarea urechilor cand aterizezi. Mie mi'au dat in avion...

| Andruza a răspuns:

Eu am fost si a fost super tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

| Cretzule explică:

Buburuzaucigasa esti obsedata?

Răspuns utilizator avertizat
| dana28 a răspuns:

In fiecare luna de doua ori, la decolare imi place cel mai mult, insa inainte de aterizare trebuie sa iau cateva gume de mestecat.pentru ca ma dor urechile ingrozitor.