| Psihoyounger a întrebat:

Care oras e mai frumos? SIGHISOARA sau MEDIAS? De ce?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cel mai frumos oras cred ca este SIGHISOARA.Este unul dintre putinele cetati locuite. Obiective, Turnul cu ceas, Casa Venetia, Biserica de pe deal si Scarile din lemn.

4 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Cu siguranta Sighisoara. Nimic nu se compara cu frumoasa cetata veche si mai ales cu Sighisoara in timpul festivalului medieval... totul e perfect atunci.

| Silvia a răspuns:

Neata`! yawn
Constanta logik smug
hi hi

| alexxa a răspuns:

Sighisoara(la cetate)pentru ca ai multe lucruri interesante de vazut:poti vedea turnul cu ceas, scarile acoperite, casa in care s-a nascut Vlad Tepes, oamenii sunt extraordnari si mancarea uimitoar de gustoasa:-p

| scootsie a răspuns:

Amandoua sunt frumoase...depinde de incarcatura ta istorica, sau sentimentala...