| anonim_4396 a întrebat:

Ce facultate ar trebui sa urmez in iasi pentru a ma putea angaja la garda de mediu?

6 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

LA UNIVERSITATE SECTIA DE BIOLOGIE SAU FACULTATEA DE HIDROTEHNICA SECTIA INGINERIA MEDIULUI SAU FACULTATEA DE INGINERIE CHIMICA SI PROTECTIA MEDIULUI

| andreutz a răspuns:

Facultatea de Biologie a Universitatii "Alexandru Ioan Cuza" la sectia ecologie si protectia mediului...garantat iti va fi de folos dupa ce termini facultatea in domeniul respectiv...

cristian
| cristian a răspuns:

La garda de mediu lucreaza doar ''piloasele'' sotiile politistilor, a directorilor, a politicienilor.

| simpluEu. a răspuns:

La hidrotehnica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inscriete intr-un partid puternic....si apoi strange bani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

facultate de turism in Iasi...