| oBanană a întrebat:

Ce lucruri tari sa fac vacanta asta(ma duc la mare, la munte si la strand)?
Nu am nici o idee... Ma puteti ajuta? Cel mai bun raspuns primeste o

Răspuns Câştigător
| Jane a răspuns:

Depinde ce iti place: daca iti place sa inoti si sa te distrezi pe plaja, atunci mergi la mare, iar daca esti mai sportiva si iti plac drumetiile, atunci alege muntele ca destinatie de vacanta. Ar trebui sa ii intrabi si pe parintii tai, sigur te vor ajuta cu niste sfaturi constructive.

5 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Mergi la mare, la strand si la discoteca happy

| εїз a răspuns:

Pai. te duci undeva in strainatate. incerci sa faci ceva nou. si ce ai enumerat tu mai sus. munte strand si la mare. e ok.

La mare putem merge si impreuna smug. ce zici?

| Ralucarrie a răspuns:

La mareeeeee!big grin

| yoyo_7345 a răspuns:

Parerea mea e sa iti iei niste prieteni cu tine sa le faci multe farse...la mare ai profita sa te bronzezi...

| gabriela_6078 a răspuns:

Du-te la Liberty Parade.