| Adredemesconf a întrebat:

Cum vi se pare judetul Botosani?

Răspuns Câştigător
| Monique_3125 a răspuns:

Buna! Am fost acolo acum un an, cu ocazia participarii la o olimpiada...si mi s`a parut un oras foarte frumos, curat, placut! Si cel mai mult mi-a placut strada Unirii(echivalenta strazii Republicii din Brasov, de unde sunt eu)sau parcul central(minunat).happy

13 răspunsuri:
| Mar a răspuns:

Sunt din Botosani si sunt multumita de acest oras. Poate n-ar avea mall-uri(e in constructie de 2 ani dar na.)N-are 4564567 de hipermarketuri. avem unul si ne ajunge. avem multe case memoriale(Mihai Eminescu, George Enescu, Nicolae Iorga etc)strada Unirii sau Parcul Mihai Eminecu. Avem multe locuri si mike du-te naiba ca noi bem cappy nu ca tine, nu l-ai vizitat stai in banca ta.In cocluzie e un Oras minunat

| traficanta a răspuns:

L-am vizitat, şi mi se pare destul de primitor.Curat,cu oameni normali, simpli, sincer, merita vizitat. Mie mi-a plăcut de fiecare data când am mers acolo, nu ştiu, pur si simplu ma relaxez când merg acolo.Schimbăm aerul smug

| IepurasulBrunet a răspuns:

Esti din Botosani? happy

| ellene a răspuns:

Imi place, abia astept sa ajung acasa. Orasul meu de suflet, fara aglomeratie si aurolaci (multi).
Si sa stii ca beau si cappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumoshappy

| anduta160 a răspuns:

Destul de primitorbatting eyelashes eu m am plictisit putin de el sunt din bt:X

| florynnaa a răspuns:

Sincera sa fiu mie imi place acest oras. m-am cam plictisit de el pentru ca umblu toata ziua prin el. dar in concluzie o un oras ft tare:X:X:X:

| loredanna a răspuns:

Un oras f sarac dar foarte primitor si curat.de acolo sunt eu.insa de 3 ani locuiesc in galati.de aici e sotul meu.esti din botosani?

| loredanna a răspuns:

Mike dc spui ca nu se bea cappy?

| ``/~/~/ `` a răspuns:

Pai am impresia ca e considerat al 2 lea sau al 3 lea ca cea mai saraca regiune din UE sad

| ``/~/~/ `` a răspuns:

Si mai stiu ca pe acolo nu se bea cappy laughing)laughing

| ``/~/~/ `` a răspuns:

Era o gluma la un stand up... zicea ceva de genu."pai vin din Botosani. ce-ai vrea sa beau? cappy?"

| Inlovee3you a răspuns:

Buna! Eu sunt din Timisoara, e foarte frumos judetul Botosani... Dar cel mai frumos oras din judetul botosani mi se pare Dorohoi. Si am sa iti dau si cateva motive deoarece am fost acolo: Se afla cel mai mare turn din judetul botosani, se afla biserucuta de lemn, muzeul de arta al municipiului Dorohoi, Magica restaurant, statuia soldatului necunoscut, primaria veche dorohoi, polonic, iazul din Dorohoi si multe altele Deci