| AlinaBulina a întrebat:

De Revelion, plec cu niste prieteni undeva langa Sibiu. Totusi, eu si prietenul meu plecam mai devreme din Bucuresti cu 3 zile si vrem sa mai stam undeva (sa ne prelungim vacanta, deci) in timpul asta. De Busteni/Predeal/Sinaia ne-am cam plictisit, dar nici n-am vrea sa mergem undeva unde se ajunge greu (depindem de tren - deci neaparat un oras cu gara). Aveti vreo idee de oras mai interesant unde putem sta 3 zile si unde putem si ajunge usor?

Răspuns Câştigător
| antonia09 a răspuns:

De ce nu vizitati Iasiul, Sighisoara, Timisoara, Targoviste. Sunt o multime de orase care merita vizitate. Fiecare are farmecul lui aparte. Va urez sarbatori fericite si frumoase.

7 răspunsuri:
| wizard_cristi a răspuns:

Sighisoara! De acolo sunt mai multe trenuri (atat CFR cat si private) care merg spre Sibiu.

| daii a răspuns:

Brasovul.Va garantez ca nu veti regretahappy

by daiiwinking

| valy a răspuns:

De ce nu mergeti undeva la munte? in brasov de exemplu...este foarte frumos acolo, sunt privelisti foarte incantatoare.castelul bran si alte chestii:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti ajunge repede, la Valenii de munte, e foarte frumos, eu am fost acolo acum o saptamana, si a fost minunat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calimanesti, Caciulata, Ramnicu Valcea, Medias, Sighisoara, Alba Iulia

| Aly_8868 a răspuns:

Cel mai frumos ar fi in Brasov sau Targoviste.Iti garantez!

| alexutza_8938 a răspuns:

Brasovul.Va garantez ca nu veti regeta e o statiune Perfecta