| anonim_4396 a întrebat:

In ce luna e cel mai bine sa imi iau concediu: in iunie, iulie, august? Cand sunt preturile cele mai mici pe litoral?

10 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

15-20 iunie si inceputul lui septembrie.

mlm
| mlm a răspuns:

Pana in 15 iulie sint preturile cele mai mici, deja dupa 15 incep sa creasca, apoi cele mai nici preturi sint in septembrie.

auran
| auran a răspuns:

La noi in tara nu sunt niciodata micihee hee

| thespy a răspuns:

Cele mai mici preturi sunt pana in 1 iulie si dupa 15 august. Daca vrei niste preturi cu adevarat foarte mici asteapta dupa 1 septembrie

| dulshe a răspuns:

Daca ar fi sa alegi din lunilea alea, iunie nu ai putea pentru ca deja sau terminat(aproape) iulie e cam scump, asa ca cel mai indicat ar fi august!
Distractie placuta!

| JustMeFlory a răspuns:

Eu voi pleca luna viitoare la mare pe la sfarsitul lui iulie cand toate se scumpesclaughing...nu am vrut sa fie asa dar atunci au cei din gasca mea liber... cel mai indicat ar fi la sfarsitul lui augusthappy

| giovana a răspuns:

Preturi mai mici sunt in iunie si din 28 august, asa ca dupa 28 aug. pina in 10 sept. pe litoral e super!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
În prima jumătate a lunii iunie și ultima jumătate a lunii august!
Distracție plăcută pe bani puțini.
Pa, pa.

| raidu2004 a răspuns:

Cel mai ieftin este in septembrie si este foarte cald si atunci, eu zic ca este cea mai buna varianta daca vrei sa mergi la mare si nu prea ai bani

| angygr a răspuns:

Deja trebuia sa fi plecat in concediu. Sau daca nu te grabesti asteapta sfarsitul de sezon. Distractie placuta.