| VeronicaStar a întrebat:

In sarata monteoru sunt vulcani noroiosi?

Răspuns Câştigător
| anonimdsfdg45656 a răspuns:

Vulcanii noroiosi sunt in comuna berca judetul buzau. de acolo sunt si eu

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Nu in judetul buzau si zau ca merita sa=i vezi.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu sunt la Sarata Monteoru. Sunt in judetul Buzau. Exista niste indicatoare (nu sunt inca 3D, dar, si cand or fi!).
Eu am fost acum cativa ani in excursie cu copiii si ne-am invartit o gramada pana am dat de ei. Toti cei pe care-i intrebam ne spuneau sa tinem dreapta. Am trecut de 2 ori prin acelasi loc, dar in final, i-am gasit. Si, sa stii ca a meritat fiecare minut pierdut cautandu-i.

| NothingImportant200 a răspuns:

LoL. Sarata Monteoru e in BZ!