| Jokerashul a întrebat:

Londra sau Paris?
New York sau Hong Kong?
Bucuresti sau Budapesta?
Moscova sau Oslo?
Rio sau Sidney?

Ce preferati? Daca vreti, spune-ti care este orasul vostru preferat si de ce.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- Londra.
- New York.
- Bratislava.
- Oslo.
- Sydney.

Oraşul meu preferat este Amsterdam. Motive ar fi cu carul, însă cele mai remarcabile ar fi libertatea şi lejeritatea oamenilor care locuiesc acolo, educaţia pe care o au aceştia în ciuda vieţii foarte libere, frumuseţea arhitecturală şi câte şi mai câte. Ar mai fi şi Copenhaga, Berlin şi Munchen.

3 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Paris, New York, Budapesta, Oslo, Sidney.

| Mihaela1964 a răspuns:

Londra, New York, Budapesta, Oslo, Sidney. Lisabona pentru aerul de vacanta, locuitorii relaxatii si cladirile vechi cu arhitectura speciala si nu in ultimul rand pentru fado.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Paris
Hong Kong
Budapesta
Oslo
Rio