| DraaG0 a întrebat:

Salut, pentru cei care ati fost cu WizzAir, urmeaza sa merg cu ei si voiam sa stiu daca ei au Wi-Fi pe avion, sa pot trimite mesaje?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In avion telefonul se trece pe mod Avion. Adica fara semnal. Doar te poti juca pe el daca ai jocuri pe telefon.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In Wizz abia dacă ai loc la picioare și o apa costă 8euro. Wifi... Looool.

Mergi cu Lufthansa pentru astfel de servicii

| CristiDinBucuresti a răspuns:

In avion nu ai voie sa folosesti telefonul, cand ajungi la destinatie da, dar in avion nu ai semnal si mai bine il inchizi de tot pe timpul zborului

| ioana748 a răspuns:

Nu au.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar in aeroport.

| MrAM a răspuns:

E companie low cost, nu au ei asa ceva. Ai noroc daca nu vezi momentul in care-l mai peticesc cu cate un speed tape laughing

| Baddboy a răspuns:

Il pui pe mod avion si te joci pe el ca sa iti treaca timpul, ori citesti dintr-o carte ceva.