| Dardoanonims a întrebat:

Salutare! Vreau sa ma duc cu familia la nisipurile de aur Bulgaria.
Am ales hotelul prestige deluxe Aqua Park. Ce pareri aveți merita sau nu?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu am fost la acest hotel iti dai seama, am fost de 2 ori in Bulgaria si asta acum ceva vreme ca nici eu numai stiu cum se numesc hotelurile respective happy
acest hotel este de 4 stele, arata ok in poze (desi cei care l-au vizitat de aproape spun ca este "vechi", uratel, usor neingrijit)
ca si recenzii ceva scartaie acolo: te-ai putea uita sa vezi ce zic romanii pe google despre acest hotel, si nu doar romanii, dar vei gasi multe recenzii in romana...
eu stiu ca recenziile de pe google in general referitore la firme si servicii pot fi subiective ca sa nu zic mai mult, insa nu strica sa arunci un ochi peste acele recenzii inainte

citeste acolo mai multe, sunt +1k recenzii happy
deci iti poti forma o parere chiar si din acele impresii impartasite de cei care au fost acolo, mult mai pertinente decat aici la noi pe TPU, caci aici sunt putine sanse ca cineva sa fi fost fix la acel hotel, nu este imposibil! dar sunt sanse reduse cum am zis!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Booking zice că are nota 8.3 deci e decent.