| onelove a întrebat:

Urmeaza sa plec pentru prima data in Grecia si as dori sa stiu ceva sfaturi, cum e lumea pe acolo, cum sunt preturile. Mentionez ca merg in Paralia Katerini.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Paralia nu sunt preturi mai. Peste tot sun minimarketuri familiale de unde poti sa iti iei tot ce ai nevoie. Daca stai la hotel ai masa asigurata, daca stai la hoteluri/pensiuni familiale, ai in camera o chicineta utilata cu tot ce ai nevoie ca sa iti prepari ce doresti. pe terasa sunt mese cu scaune unde poti sa iei masa. Sunt dragute, spatioase si curate atat pensiunile cat si hotelurile. Sunt magazine cu blanuri foarte frumoase si mult mai ieftine decat la noi, haine de piele la fel, ieftine...tot ce iti doresti. Preturile sunt ca pe la noi usor mai mici. Concediu placut

| sonia_3318 a răspuns:

In cat ca poate ne intalnim pe acolo eu plec tot la Paralia Katerini
am auzit ca e scumpa mancare acu asteas vorbe ramane sa vedem :d eu plec in 29 iulie