| Oanix21 a întrebat:

Vineri seara vreau să închiriez o cazare regim hotelier pentru 1 noapte. Iubitul meu vine din alt oraș și nu vrem să stăm încă la mine acasă. După ce fac check-in, noi putem părăsi apartamentul nu? Sa mergem în oraș? apoi sa predam a doua zi cheia și gata

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti pleca si veni cand vrei in perioada asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te obliga nimeni sa stai in apartament pe toată perioada loool

| johnnny123 a răspuns:

Închiriezi un apartament, nu o celulă de închisoare. Poți să vii și să pleci oricând, inclusiv să nu dormi acolo deloc.

| ioana748 a răspuns:

Bineînțeles. Poți pleca și întoarce de câte ori dorești.

| LePapillonSurvivant a răspuns:

De ce nu ai sta cu el, daca chiar iti doresti prezenta sa? Puteai sa stai la casa dumitale si cheltuielile nu mai existau. Da, poti merge oriunde. Nu e vreo problema, atata timp cat se plateste costul camerei.