| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa plec in lume...de unde sa incep?

16 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Din apropiere... Vezi ce gasesti aproape de locatia in care te afli, iar apoi indeparteaza-te. Viziteaza Romania, ca merita!

| kh1ss a răspuns:

Din fata blocului sau casei... depinde unde stai happy

| kh1ss a răspuns:

Din fata blocului sau casei ... depinde unde stai happy

| Lory_2572 a răspuns:

Depinde de ce buget dispui, locuri frumoase sunt cu nemiluita...

prfml
| prfml a răspuns:

Esti deja plecat in lume de cand te-ai nascut.

| littlesunshine a răspuns:

Maroc. iti va da o alta perspectivabig grin

| gaby_6279 a răspuns:

Din coltul hartii adica botosani...

| dulshe a răspuns:

Din Romania!

| sese a răspuns:

Chiar asa de mare-i plictiseala? Incepe cu Romania nu o sa regreti.

| N538961518 a răspuns:

Incepe cu America si sfarseste in Japonia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
De la începutul lumi... adică de la tine de acasă și faci repejor ocolul pământului ca să rămâi cu ceva amintiri.
Drum bun și amintiri de neuitat.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la Geneza.vezi ca sunt multe raspantii.la prima o iei la dreapta si o tii tot asa Inainte.mai Intrebi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din wc

| SimpleSergio a răspuns:

Bineinteles ca incepi din Romania happy.neaparat sa ai un aparat foto la tinewinking... apoi continui...Italia.spania.franta.dubai...egipt.elvetia.olanga...america.Dar ai mare grijawinking.Lumea e periculoasa... fereste-te si de boli. Voiaj placut!

| emma07 a răspuns:

Poti sa incepi cu Romania, e mult prea frumoasa sa nu o cunosti ff bine... apoi cu strainatatea

| R3245949 a răspuns:

Din Paris, este un oras romantic