| gabitza05 a întrebat:

Buna!

Incerc sa strang voturi pentru un proiect propus de "salvati copiii".
Acesta este site-ul daca vreti sa ma ajutati sa strang voturi http://www.taraluiandrei.ro/......il-social! _220.html. Daca vreti sa votati proiectul, numit " Tanar cetatean responsabil social!", trebuie sa scrieti numele si mailul ca sa confirmati votul.Multumesc frumos.

ps: nu strang voturi pentru mine ci pentru a-i ajuta pe altii.

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Am dat si eu vot! felicitari pentru gestul tau! asa oameni rar intalnesc! ma bucur insa ca sunt alaturi de ei(pe site-ul TPU) ca ii intalnesc si ca am posibilitatea de a comunica cu ei! mult succes! o seara frumoasa!

| gabitza05 explică:

Scrie''voteaza-l'' deasupra cauzei sociale

| Yly a răspuns:

Succes în continuare, am votat și eu proiectul happy

| unicka a răspuns:

Am dat un vot pupici!

| Deeiu a răspuns:

Spune`mi unde sa votez. m-am uitat si nu vad cum as putea votabig grinstraight face
E chiar interesanttttlove struck`