| Denisa699610 a întrebat:

Bună! Dacă vreau să am un dosar frumos pentru fac. de horticultură și să arate ca am participat si la voluntariate, trebuie neapărat să fie voluntariate ecologice? Îmi e greu să găsesc și de aia as vrea să particip și la voluntariate cu animale sau copii. Are vreo relevanță ce fel de voluntariat fac? Sau trebuie doar făcut? Mulțumesc și să răspundă absolvenții ai agriculturii sau oricine știe subiectul!

3 răspunsuri:
| Mihai0101 a răspuns:

Doar pe domeniul tau poti pe horticultură alte activitati in alte domeni nu cred ca-ti vor fi luate in considerare dupa cum ma gandesc ca-ti dai seama.Nu poti face ingrijire de animale pentru horticultura doar daca erai la o scoala cu profilul veterinar si asa mai departe pedagogie pentru copi etc.