| DoarOana a întrebat:

Sunt din Cluj-Napoca si as vrea sa stiu daca se acepta undeva voluntariat la adaposturile de animale din zona... Si va rog sa imi specificati si varsta la care pot participa... Multumesc!

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa mergi chiar tu pana acolo si sa intrebi.Nimeni nu va rezolva mai multe decat tu. Iata un link care te va ajuta cu siguranta:

http://www.centruldevoluntariat.ro/
sau:

http://www.centruldevoluntariat.ro/files/ghid_oportunitati_voluntariat. pdf

Sper ca te-am ajutat.
A ta prietena, Malvina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum chiar nu mai știu ce sa cred iar ambele răspunsuri mi- au fost de mare ajutor! Multumesc mult de tot!

| David_9315 a răspuns:

Te sfatuiesc sa stai in banca ta, sincer iti spun.
Daca iubesti animalele pregateste-te sa le vezi in cele mai grave situatii(caini sfasiati intre ei.caini care se bat.caini ce abia mai respira.etc)
Organizeaza o donatie in care sa atragi bani de la oameni si sa le cumperi mancare(eventual sa te duci tu sa le dai mancarea) pentru ca este o adevarata afacere pentru cei de acolo.Vand mancarea primita de la Primaria judetului si lasa cainii sa moara infometati, sincer, asteapta-te la cele mai oribile lucruri acolo.