| xAvrilx a întrebat:

Care e cel mai amuzant creeator de benzi desenate?raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| Antoniia458 a răspuns:

Cretaker iubita! pup!

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cretaker si mhn24

pa-pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni
sunt niste draci
si mhn24 si cretaker

| theorizer a răspuns:

Tartakovsky

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Cretaker

| Bianka a răspuns:

Cretaker big grin

| BabyBugsBunny a răspuns:

Cea mai tare marvel heroslaughingrolling on the floor

| Madison a răspuns:

Steve Purcell

(si cretaker lol)

| osansapentrucopii a răspuns:

Asociaţia Umanitară „ O Snsa Pentru Copii", cu sediul în Municipiul Bucuresti, a demarat programul „DE LA UN SUFLET MARE PENTRU CEI MICI", program prin care urmăreşte reabilitarea Secţiei de Pediatrie a Spitalului Municipal Oltenita. Această unitate medicală se găseşte într-o stare deplorabilă, lipseste 80% din aparatura medicala, faianţa de pe pereţi este căzută în multe locuri, pereţii exteriori sunt plini de mucegai şi igrasie, grupurile sanitare si bucataria sunt din ani ‘’80, mai pe scurt nu cred ca cineva ar vrea sa-si vada copilul internat acolo, singura veste buna este ca totusi se pastreaza un maxim de curatenie si igiena pe cat se poate in conditiile date http://www.osansapentrucopii.ro/prezent.htm