| anonim_4396 a întrebat:

Care este numele adevarat a lui Lady Gaga?

20 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Terminata

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Lady Gaga, numele ei real Stefani Joanne Angelina Germanotta, s-a născut pe 28 martie 1986 în Yonkers, New York.

| ForbiddenLove a răspuns:

Daca era ceva mai greu de cautat iti spuneam(daca stiam) dar este ceva foarte simplu laughing. O sa iti spun pe rand pasii pe care trebuie sa ii parcurgi :
-intri pe google
-scrii Lady Gaga wikipedia
-dai enter
-dai click pe primul link (sau nu stiu cum sa ii zic)
-te uiti in dreapta sub poza cu Lady Gaga (acolo scrie) happy
greu asa-i?
acum ca sa iti raspund... numele adevarat este Stefani Joanne Angelina Germanotta

| Kanpeki a răspuns:

Intrebarea asta nu se prea potriveste la categoria voluntariat/ecologie laughing

| NoMusicNoLife a răspuns:

Stefani Joanne Angelina Germanotta

| Twizzle a răspuns:

Stefani Joanne Angelina Germanotta

| OnTheTop a răspuns:

Numele adevarat al lui Lady GaGa este: Stefani Joanne Angelina Germanotta, Nascuta pe 28 martie 1986 în Yonkers, New York.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Laddie Gagautza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stefani Joanne Angelina Germanotta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stefani Joanne Angelina Germanotta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

-Stefani Joanne Angelina Germanotta si apropo am 8 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am vazut ca Justin Bieber a intrecuta pe Lady Gaga.Aolo pana si un copil de 16 ani a intrecuto.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este frosea

| Oxanna a răspuns:

Stefanni Joanne Angelina Germanotta happy

| danielagalati a răspuns:

Stefani Joanne Angelina Germanotta Gagutzza rolling on the floor glumesc! Este Stefani Joanne Angelina Germanotta caut-o pe google pe numele astea sa vezi ca am avut dreptate! PLZZZZ FUUUNNNDDDAAAA!

| PrintiCristina a răspuns:

Numele adevarat este:stefani joanne angelina germanotta uitate pe siteul starmania daca vrei sa te convingi

| princessanna a răspuns:

Stefani Joanne Angelina Germanotta
Sper ca ti-am fost de ajutorhappy

| Nuimipasa112 a răspuns:

Helloo funda nu sti sa dai?! adica oamenii astia zic asa degeaba?!

| daniela_1618 a răspuns:

Numele ei este lady pizzi(pitti) sau lady caca(gaga)

| starstars a răspuns:

Numele adevarat a lui Ledy Gaga este:
Stefani Joanne Angelina Germanotta