| Nicoleta_Maria_1999_Hs4q a întrebat:

Ce activitati eztrascolare sau de voluntariat mi.ar trebui pentru a aplica la o facultate de drept in strainatate? Macar mi.ar trebui asa ceva?

3 răspunsuri:
| DavidTheTrueMMAFighter a răspuns:

Nu cred ca ti-ar trebui asa ceva! Eu sunt la filologie si nu am auzit de programe extrascolare sau voluntariat laughing).

Iti trebuie nota la bac! Sa stii ca dai examenul in incita facultatii

| Robert1999999 a răspuns:

Ati trebuie cat mai multe diplome, de la olimpiade, concursuri, etc
Seara Buna

| davedavedave93 a răspuns:

Păi caută facultăți de drept din afară și vezi care sunt cerințele lor ca să poți să mergi acolo. Dau bine la CV activitățile extracuriculare și de voluntariat însă nu cred că sunt cele mai importante. Pune burta pe carte și începe să te pregătești happy O să ajute mai mult asta. happy