| SummerT a întrebat:

Ce parere aveti despre sterilizarea gratuita a unui caine sau pisica?
Credeti ca este un lucru serios? Sau fac doar un lucru de mantuiala? big grin
Funda

7 răspunsuri:
| hypentakill a răspuns:

Da.

| ovdiuc a răspuns:

Intereseaza-te intai.nu te duce la primul care iti face o oferta.de obicei eu merg la medicul veterinar si ma interesez acolo

| Voicu_Ionela_1999 a răspuns:

Daca este oferita de catre un medic veterinar este sigura. Oricum daca nu e ceva sigur poti face reclamatie. happy Funda?

| SummerT explică (pentru Voicu_Ionela_1999):

Problema este ca nu vreau sa ajung la reclamatie, pentru ca asta ar insemna sa imi puna in pericol viata animalului meu.

| Voicu_Ionela_1999 a răspuns (pentru SummerT):

Asa e, dar te uiti si tu dupa calitatea fiecaruia.

| Tancu_Mara_1994 a răspuns:

Buna!
Am si eu un caine si nu il duc la stilizari gratuite intrucat nu poti sti daca este sigur!
Eu mi-am spus parerea, tu daca, consideri ca e ok sa mergi, mergi!
Mult succes!

| LupoaicaLuni a răspuns:

Intra pe site-uri veterinare.