| buburuzaucigasa a întrebat:

Ce parere aveti despre toate aceste " minunatii" ale scumpei noaste tari?
http://www.cancan.ro/......19358.html

11 răspunsuri:
| Domyno a răspuns:

Ce te miri? Ce ecologisti? Avem asa ceva in Romania? Arata-mi tu mie unul adevarat... in rahatul asta de tara! Noi suntem ecologisti "doar pe hartie" insa in realitate... rolling eyes

| DakotaRoyse a răspuns:

Or fi ei ecologisti, dar tot oameni sunt... si inca ceva! Sunt romani! laughing

| remus a răspuns:

Dureros de adevarat, tara este minunata, anumiti oamenii lipsiti de verticalitate si pupincuristii ne fac viata foarte grea.

| R9kitty a răspuns:

Wai ce a mai ajuns Romania... mie si scarba sa mai spun unui strain ca stau aici. Macar mai sunt oamenii care nu-s ca si aia. Bye:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rosia Montana NU e reprezentata prin drogati si oportunisti, 3 poze, un video si 7 SERINGI
FanFest 2010 poate fi retrait prin zeci de fotografii, marsul bicicletelor a fost format dintr-un numar prea mic de ciclisti, dar cine a vorbit vreodata de "marsul miilor de biciclisti"?
http://www.ted.com/talks/lang/rum/nic_marks_the_happy_planet_index.html

EU nu am fost la Rosia in 2010, DAR 3 poze si 7 seringi NU ma pot convinge!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa calculam in loc de PIB: indexul planetei fericite IPF (subtitrare in limba romana) - 16 minute de adevar http://www.ted.com/talks/lang/rum/nic_marks_the_happy_planet_index.html sa aflam cat are Romania indexul IPF;-D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E doar o proba de "can"-"can", la vrajeala, voi ati luat-o de buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda.

| Adriana_6455 a răspuns:

Nu am o parere buna cu tot ce vse petrece. Midiul inconjurator este foarte important:
1)Distruge stratul de ozun.
Si trebuie sa ne gandim ca noi traim in mizirie.

| Adriana_6455 a răspuns:

A si inca ceva asta se intampla in general dupa ce au fost turisti sau daca cineva iese la picnic de exemplu.