| bratzdeea a întrebat:

Cum fac niste colegi sa se inscrie la un program de voluntariat?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Daca la sfarsitul programului vi se da un fel de adeverinta/certificat care sa specifice ca ati participat la un anume program de voluntariat aceasta, va fi un atuu important in CV -ul vostru( va
fi folos la alte scoli sau la angajare dupa absolvire, suplinind lipsa de experienta! ) --- obtinerea acestui document poate fi unul din motive. O zi frumoasa!

4 răspunsuri:
| BlackCatGirl a răspuns:

Spunele ca le vei ramane dator sau explica-le ca e pentru binele naturiiwinking succeswinking

| sabilopod a răspuns:

Convinge-i sa o faca fiindca e bine pentru mediu, alti oameni si...ii scoti la o inghetata sau la un suc in oras.

| Anesiss a răspuns:

Simplu...intreaba-i daca vor si gata, daca nu vor nu poti sa-obligi!

| tibonu a răspuns:

Promitele niste banilaughing)))
sau gratar bere etchappy