| DianyS_3637 a întrebat:

Hei TPU... Vreau sa ma inscriu la,, Let's do it, Romania"... dar nu stiu sigurthinking, Ajutati'ma si pe mine cu da sau nubig grin

Răspuns Câştigător
| love_1617 a răspuns:

Inscriete nu rata gandeste-te o sa apari la televizor dar nu asta e lucrul cel mai important este ca ar fi un gest foarte frumos din partea ta si poti sa,, reprezinti,, Romania!
bafta

8 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Eu zic ca merita sa incerci.Chiar daca nu vei reusi vei castiga experienta.Cu ce ai vrea sa participi?

| Adolescenta a răspuns:

DAAAA.

si eu vreau sa ma inscriu

| Alexandra_5902 a răspuns:

Go for it! Doar este pentru o cauza nobila, nu-i asa?winking

| mada_9035 a răspuns:

Poti sa participi... daca esti din maramures poti sa imi lasi id-ul si sa vi cu noi. o sa iti dau mai multe detalii

| rosto a răspuns:

Ce e aia? big grin Concurs sau ce?

| L a răspuns:

Daca iti doresti, dc nu.
Ar fi un gest frumos din partea ta sa mai ajuti un pic tara asta care este plina de gunoaie.
Raspunsul final este dahappy.

| Slow a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie. Doar ca nu gasesc 4 persoane.astia de pe langa mine sunt niste puturosi laughing Dar daca ai cu cine, chiar te rog sa participiwinking

| TFTB a răspuns:

Daca iti pasa asa de mult, toata lumea zice da. Dar daca nu prea te intereseaza de intretinerea acestei tari (desi pe mine ma intereseaza ) toata lumea zice...tot da! Mult noroc.