| tarziu a întrebat:

Pentru cei din Mures:
In acest an trebuie sa ajunga Mos Craciun si la copii din com. Sincai! Fii si TU Mos Craciun!
Sunt 11 copii cu varste cuprinse intre 4 si 17 ani, cei mai multi pana in 12 ani.
Sunt copii cu multe lipsuri si dorinte, dar pe unele le putem indeplini noi!
Este nevoie de carti (dictionare), rechizite scolare, creioane, pixuri, pensule, acuarele si bineinteles niciodata nu trebuie sa lipseasca dulciurile!
Strangem fonduri, cei care vor sa faca un gest frumos, sunt bineveniti cu orice suma. Si bineinteles nu vor fi refuzate donatiille (jucarii, haine, etc).
Incurajam si voluntariatul! happy
Asteptam mesajele celor cu suflet mare!

P. S. Asta e si la mine pe Facebook. Vreti alte detalii, cereti!

5 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Ca lucrurile sa fie clare, eu propun asa:cand sus e o intrebare, utilizatorii frumos in sir indian sa raspunda corespunzator iar cand sus e un raspuns, utilizatorii sa vina cu diverse intrebari, la care s-ar potrivi raspunsul laughing
Cum tu ai postat un raspuns, si cum ar fi frumos ca macar eu sa-mi respect regulile, vin cu intrebarea:tu vezi rostul anonimilor?(in afara de Mos Craciun, care este cel mai celebru anonim) am observat ca anonimii astia nu prea au problemele sensibile pentru care sa-si ascunda identitatea pe cat au un fel de spirit distructiv.

| tarziu explică:

Anonimul asta e din ce in ce mai idiot

| tarziu explică:

Eu cred totusi ca anonimii au o profunda lipsa de ocupatie, sau nu stiu cum sa isi faca un cont pe site.
In alta ordine de idei, @Leopardon Iti multumesc din suflet pentru cati'ai facut timp si ai strans acel pachet pentru copii! O sa fac rost de poze si voi trimite pe mail, sau le postam pe facebook. Copii s'au bucurat foarte tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu e o intrebare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

emotiCoane tarziu, abia astept! ieri seara am fost cu gandul pe Mures in sus la povestea voastra frumoasa! (emoticoane prietenoase)