| aleniram a întrebat:

Printr-un trist concurs de împrejurări am cunoscut la Berca pe părintele Daniel Necula, sufletul proiectelor pentru îngrijirea copiilor și a bătrânilor. Dacă pentru bătrânii asistați acolo, familiile susțin financiar îngrijirea acestora cam în proporție de 85%, cu cei 17 copii, cât număra așezământul problema este mai spinoasa. Societatea are o susținere financiara dar nu suficient de generoasa. Copii sunt copii, cresc au multe necesități. Cei mai mari și cu inimi miloase ajuta și ei la supravegherea "bunicilor" Pentru că vin sărbătorile, ar fi o bucurie pentru cei mici dacă ar primi mai multe daruri.Aici atașez o adresa:
http://www.ghidul.ro/......ii/-centru

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Ai dat un link gresit! --- nici urma de acea asociatie!

1 răspuns:
| aleniram explică:

www.asociatia-ortodoxa-filantropia-berca.ghidul.ro
da, acum vad ca linkul respectiv te arunca in alt ghid.Incearca aici:
www.asociatia-ortodoxa-filantropia-berca.ghidul.ro