| aleniram a întrebat:

Centrul rezistențial pentru copii funcționează din anul 2004, asigurând pentru un număr de 14 -18 copii anual, cazare, masa, educație școlarizare (la școlile din comunitate), socializare. Proiectul desfășurat este unul de reintegrare familiala. Centrul funcționează într-o construcție noua, moderna, utilata cu centrala proprie. Finanțarea proiectului este asigurata de sponsori, donatori, Consiliul Local Berca, Consiliul Județean Buzău. Oricine dorește sa se implice în acest proiect este binevenit.
Poți ajuta copii de acolo acum în preajma sărbătorilor de iarna cu îmbrăcăminte, dulciuri, rechizite, orice poate însenina chipurile acelor copii.pentru detalii, numere de telefon : www.asociatia-ortodoxa-filantropia-berca.ghidul.ro.
Am fost acolo si va asigur ca acei copii merita sa fie ajutați.

1 răspuns:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Mulţumim pentru anunţ. Mai rar persoane mărinimoase care se implică, şi se gândesc şi la aceşti copii. O seară placută happy!

pa, pa.