| Anonimus100 a întrebat:

Am aproximativ 100-120 de kg de hartie, care zic ca trebuie reciclata. Unde o pot recicla in Bucuresti si cam cat se plateste pe kg? Voi ati mai reciclat pana acum? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Bogdantpu98 a răspuns:

Aici gasesti toate centrele de reciclare din Bucuresti! : http://hartareciclarii.ro/pages/despre
Nu am mai incercat, dar as incerca. Funda? :3

2 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Hartia se plateste foarte putin undeva 10 bani kg daca nu ma insel. Incearca doze de beze acelea se platesc mult mai bine

| KaMpEr a răspuns:

Cauta pe net cel mai apropiat centru de reciclat din Bucuresti.

Funda?