| sofiaaaa001 a întrebat:

Stie careva in ce volunariate/proiecte pentru adolescenti sau liceeni sunt disponibile pentru inscriere in Bucuresti? Organizatii de tipul GirlUp de exemplu.
Multumesc

1 răspuns:
| bustamante a răspuns:

Only fans, YP, XNXX, alte chestii de unde mai poți scoate volunariate, daca scoală nu iți place. Cât despre ceea ce interesează cred eu despre voluntariat, mergi la primăria de sector de unde aparții și vezi unde și în ce te poți implica.

singular - nearticulat /voluntariat; articulat/voluntariatul