| viiooVe a întrebat:

Stie cineva cand o sa se difuzeze pe Disney Channel serialul "As the bell rings", sau cel putin daca as putea sa il vizionez online cu sub? Ms anticipat :*

3 răspunsuri:
| Danitzu a răspuns:

Sincer nu ti se pare ca ai dat un raspuns destul de stupid.raised eyebrows. adica totusi ea a cerut ceva nu ce i-ai tat thu. o prostie de concurs la care nici nu stii sigur daca o sa primesti premiul...mai ales ca ai mai pus inca o intrebare cu "cum vi se pare melodia? si ai pus si link-ul acesta"...doh l-)

| TiTaNN a răspuns:

Intra pe www.cooltv.ro.

Răspuns utilizator avertizat