| LittleCreepyGirl a întrebat:

Voi participa la concursul "Sanitarii Priceputi" miercurea aceasta.Sunt in clasa a 7`a si e primul an cand particip.La noi e faza judeteana direct.Stiti care este premiul thinking Noua ni s`a zis ca doar primul loc merge mai departe si ca premiul ar consta intr-o tabara de 5 zile.Ne e frica sa nu fie pe pile.Ati mai participat?

3 răspunsuri:
| DothGirl a răspuns:

Da si eu am participat si.nu am mai vrut sa ramn pana la sfarsit. Probabil ca o sa rasplateaca schipajele cu locurile I, II, III.Dar daca nu va clasati in unul din cele trei locuri nu ai nimic de pierdut ca din greseli se invata si in primul rand castigi EXPERIENTA!

| black1white a răspuns:

Da am mai participat.s'au dat carti si chiar bani la primele 3 locuri.nu ai nimic de pierdut.succeswinking

| FursecCuCiocolata a răspuns:

Hey si eu particip la sanitarii priceputi sunt a 6a da inca nu suntem la judet (la noi sector ca stam kin bucbig grin):X:*
pai dap premiul e o tabara de o saptamana din cate stiu eu, cica banni da nu stiu sigur catbig grin
nup nu cred ca e pe pilesad adica sper sa nup ca asa nu e corect fratetongue
si am fost de fapt la faza pe sector cu un echipaj si eu si echipajul meu am fost acolo sa vedem cum ebig grin au primit locul 1 fetele de la scoala noastra si au castigat si o tabara de o saptamana, cicolata am primit toti si nu mai stiu cati banibig grin nu a fost pe pilewinking
sper ca te-am ajutat daca da poate imi dai o fundabig grin