| faimosul28 a întrebat:

Vreau sa organizez o organizatie ecologista, ce acte imi trebuie?

Răspuns Câştigător
| yadora a răspuns:

Daca asta iti doresti bafta, dar studiaza cat mai mult din acest domeniu, informeaza-te si apoi cauta prin forumurile ecologice persoane care detin asa ceva si mergeti la schimb de experienta si te vor ajuta sa infiintezi organizatia(spatiu; acte;...)

1 răspuns:
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Daca vrei sa infiintezi o organizatie, ONG, studiaza Ordonanta 26/2000, actul normativ care reglementeaza organizatiile si fundatiile. Bafta!