| smiℓэ٩ץ a întrebat:

Vreau si eu sa aflu cum se numeste melodia de pe Disney Channel.nu stiu multe despre ea dar stiu ca. era reclama unor bratari si era super:X...stiu un pic din versuri :"Daca vrei sa fi un star poarta bang-bang" Ceva de genudon't tell anyone

4 răspunsuri:
| Mus1k a răspuns:

1. E Glam Band
2. Nu e o melodie e un PROMO ce il fac Bebelusele de la Carcotasii
3. poti sa iei melodia NEGATIVA adica decat coloana sonora de undeva.

| AηdeLle a răspuns:

Nu e o melodie. Adica, da e, dar nu una oficiala. E facuta special pentru bratari, pentru reclama, e doar un promo. :)
Uite aici videoul:
http://www.youtube.com/watch?v=HJPKWuB3Ekg
Sper ca te-am ajutat. Pa-pa! :)

| laura_8847 a răspuns:

Buna! Si eu am vazut reclama, dar din pacate nu pot sa-ti spun decat ca fetele care poarta bratarile sunt "bebelushele" din carcotasi.