| anonim_4396 a întrebat:

Bună.
Am o intrebare, un joc, o curiozitate.

Sa presupunem ca e real si cineva va oferă suma de 100 de milioane de euro, pentru a sta 10 minute intr-o camera cu cel mai mare dusman pe care l-ati avut pe pamant, in schimbul banilor permitandu-i absolut orice legal, in afara sa va omoare sau sa va distruga corpul.
1Si inca doua chestii pentru situatia de mai sus : cel care va plateste nu are nici o legatura cu dusmanul asta.
2. Dusmanul va face absolut de toate cu toata rautatea timp de astea 10 minute.
A-ti accepta? sau a-ti lasa suma asta de bani sa treaca pe langa voi ( presupunand ca ar fi o propunere reala )

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru 100 mil de euro stau si in cap in timp ce ala ma plesneste cu paleta de pinpong la c.ur

| MistarGoGu a răspuns (pentru suntserios):

Ohoooo zi mersi sa fie " numai asta " si nu ceva mai HARDCORE! Înțelegi ce zic? Ceva de tip dusuri la Rahova!

| MistarGoGu a răspuns (pentru suntserios):

In cazul in care dusmanul este de sex masculin ca nu s-a specificat nimic in enunțul provocării! Poate sa fie si o " damă " cel mai mare dusman?!

| suntserios a răspuns (pentru MistarGoGu):

Pentru 100 mi-l pot să mă pocnească la fund și 4 midgeti și să toarne și miere de albine peste mine.

| J0B0MAT a răspuns:

Sigur că aș accepta.
Aș sta 10 minute cu mine, nu mi-a făcut nicio altă persoană mai mult rău decât mi-am făcut eu.Dar dacă trebuie să fie neapărat o altă persoană, situația ar fi chiar mai ușoară.

| wildthing a răspuns:

In acest caz e "ati", nu "a-ti".
Explica te rog, ce intelegi prin "va face absolut de toate cu toata rautatea", dar "absolut orice legal, in afara sa va omoare sau sa va distruga corpul".

| MistarGoGu a răspuns (pentru wildthing):

As putea deduce : scuipat, batut, palmuit, gadilat la tălpile goale, ceva " chestii BDSM " eventual. nu ma duc cu gândul mai departe la scenele de la dusurile din Rahova *( penitenciarul )!

| wildthing a răspuns (pentru MistarGoGu):

Da, dar nu ar fi legal...deci nu se incadreaza.

| MistarGoGu a răspuns:

Cat timp nu ma omoară parca as accepta? Dar noi stam pasivi alea 10 minute? Ca poate este pe invers si ne "face fetite " parca nu as dori!

| ILikeBlackCats a răspuns:

Daca ma lasa sa imi iau toporu cu mine, sigur ca da