| anonim_4396 a întrebat:

Am fantezii cu https://www.instagram.com/dinicadenisa?igsh=M3pzNzBhNWZr eTVk

De două săptămâni mă masturbez zilnic gândindu-mă la ea. Nici cu iubiylta nu mai fac dragoste
Ce să fac?

8 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

La ce intrebari ai, crezi ca poti fi luat in serios? Sigur te duce si pe tine capul sa iei decizia corecta.Bafta in noua rutina de less fap fap.

| Felissa13Eden a răspuns:

Te uiti prea mult la filme porno, opreste-te.

| NataLee a răspuns (pentru Felissa13Eden):

Nu ma uit la filme porno. Mă excită tipa și ma masturbez pe pozele ei

| Felissa13Eden a răspuns (pentru NataLee):

Te-ai uitat excesiv daca ai ajuns sa te excite o fata de pe Instagram fara sa ai vreo treaba cu ea, tu avand si iubita.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Eu zic sa fi sincer cu tine! Desparte-te de iubita ta pentru a da laba la modele pe insta!

| RazvanEu12 a răspuns:

Câți ani ai?

| Caracox a răspuns:

Continua sa masezi cucul drag camarad