| andreiadrian9 a întrebat:

Au existat si criminali in serie deci Creatorul Dumnezeu nu prea exista.V-am completat la intrebarea anterioara. Poate fi un program Pamant n sau unic Dominus sau doamne fereste domina dominator? Dar nu e nr.1 sau nr.1 nu e posibil ori e prea inuman ori prea amarat imposibil? Totusi programul Pamant pare bataie de joc la adresa umanitatii a speciei umane Dominus ori batjocura umilitor blasfemie inscentor dominatori?

9 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Intrebarea ta arata ca o tabla de Scrabble, numa cuvinte aruncate aiurea. Deci fundamental tu incerci sa zici ca Dumnezeu nu are cum sa existe pentru ca exista oameni imorali?

| andreiadrian9 explică (pentru mODIN):

Gresit,Dumnezeu nu exista pentru ca au existat oameni prea morali imorali pe negativ care erau pe negativ s-au automutilat sinucis amarati si Creatorul e imposibil sa existe pentru ca ar fi inferior pacatos! Cum crezi ca un negativ fara de pacat ar putea face florile,celelalte planete,pacatosi desavarsiti buni de exceptie,cristosi isusi iesua, sfinti puri, pat paterni., stele colorate pacatoase necazatoare, pietre pedepsitoare cazatoare si nu se arata si suntem muritori?!

| Violleta2022 a răspuns:

"acum 4 ore | andreiadrian9 a întrebat:
Au existat si criminali in serie deci Creatorul Dumnezeu nu prea exista".

Ce concluzie idioata!

| andreiadrian9 explică (pentru Violleta2022):

Adica amaratii care nu puteau nici macar manca pentru ca erau fara de pacat prea buni prea nefericitii prea nevinovatii automutilatorii sinucigasii sunt erau idioti iar Creatorul Dumnezeu era un smecher un inferior sau nebun ambiguu facand flori,cristosi isusi iesua,sfinti puri,pat paterni.,normali buni pacatosi deosebiti de exceptie, n planete alfa beta si omega, stele colorate pacatoase necazatoare, pietre pedepsitoare cazatoare, criminali batjocoritori Dominus dominatori smecheri blasfemici?!

| Violleta2022 a răspuns (pentru andreiadrian9):

Consumi cumva droguri?
Ca scrii mult, prost si fara nici o logica ori sens.

| EestiSodalane a răspuns:

Singurul criminal în serie pe care îl văd aici esti tu. Ai ucis limba română.

| andreiadrian9 explică (pentru EestiSodalane):

Nu intelegeti dvs., multi inteleg.

| mODIN a răspuns (pentru andreiadrian9):

Cine sunt acesti "multi" despre care vorbesti? rolling on the floor

| Scotianca a răspuns:

Exista dar e sadic. Nu-ti bate capu prea tare cu oamenii pe aici sunt prea indoxtrinati de biserica sa gandeasca si in afara cutiei.