| VortexExplorer a întrebat:

Salut,la un golf 4 din 2001 cu minidot vreau sa ii activez functia needle sweep si range, am un cabl albastru kkl 409.1 si cand intru in eeprom sa citesc ceasurile imi scrie no ecu found,driverul ca cablu este instalat, setat in com 2 si in device manager si in eeprom, dar tot la fel imi zice.In vcds lite cablul merge, dar in eeprom nu. Ceva rezolvari?
Am incercat sa activez needle sweep din vcds 23.3 cu cablu hex dar acolo nu imi apar.

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Incearca pe grupul VCDS Romania, de pe Facebook. Poate primesti sfaturi sau clarificari.
Eu zic ca daca pe VCDS nu iti apar functiile la masina aia, nu le are.