| suntsuparatsinecajitdoamne a întrebat:

As dori sa o fac in trei cu gheata dar nu stiu cum sa imi conving prietena conving este mult spus cum sa incep o conversatie cu ea despre asta … any advices

Răspuns Câştigător
| Madaxo97 a răspuns:

"misauratcuviata" si "suntsuparatsi necajitdoamne", voi nu erati soț si soție care v-ati visat unul le altul ca va înșelați? laughing

| misauratcuviata a răspuns (pentru Madaxo97):

Ba da!

| VoidEternal a răspuns (pentru Madaxo97):

Daca prin soț și soție înțelegi un troll obosit cu mai multe conturi.

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Co soția si cu prietena? Sau amanta?

| misauratcuviata a răspuns (pentru darrio2007):

Cu tine darrio2007!

| suntsuparatsinecajitdoamne explică (pentru darrio2007):

Cu sotia si cu prietenii

| darrio2007 a răspuns (pentru misauratcuviata):

Ai „soție" frumoasă?

| darrio2007 a răspuns (pentru misauratcuviata):

Ok. Daca esti soția, imi convine.

| VoidEternal a răspuns:

Da Gogule, numai că nu am pus botul.

| misauratcuviata a răspuns:

Iti iubesti partenera macar? Cum ai putea sa ii propui asa ceva, mi se pare deplorabil. In fine, dar o sa ti raspund! Ia-o si propune-i prima data in gluma, ca sa i vezi reactia. Daca se enerveaza sau mai stiu eu ce ii poti spune ca e o gluma, dar daca nu. vorba aia Spor!

| suntsuparatsinecajitdoamne explică (pentru misauratcuviata):

O iubesc din suflet dar este un fetish ughh mi as fi dorit sa nu l am like but fiecare cu ale lui voi incerca prin gluma sa vad cum va reactiona pupici.

| misauratcuviata a răspuns (pentru suntsuparatsinecajitdoamne):

Santatate! Nu forta fata

| suntsuparatsinecajitdoamne explică (pentru misauratcuviata):

Cred ca voi incerca prin a sta cu ea sj cu cineva in pat

| mihaitz001 a răspuns:

Adica cu gheata bro

| suntsuparatsinecajitdoamne explică (pentru mihaitz001):

Adica sa ii pun gheata pe corp cand o flocasim intelegi?