| suntsuparatsinecajitdoamne a întrebat:

Salut am visat ca sotia mea m-a inselat in vis de trei ori cu aceeasi persoana ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca esti un om gelos, care traieste cu frica si teama ca sotia il va insela.

| suntsuparatsinecajitdoamne explică (pentru Violleta2022):

P.S tin sa mentionez ca am dus-o la biserica si ea mi-a recunoscut ca a visat la fel cu același individd

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu inseamna nimic. Probabil ca te-ai culcat cu gandul ăsta sau esti cam neîncrezator in ea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca o suspectez de ceva si ca asta iti mananca tot timpul

| Hyperion7 a răspuns:

Pai daca tu te gândești activ la asta, nu înseamnă că așa e, ci că tu asta gândești.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu înseamnă nimic, visele sunt doar vise. Deși daca crezi in interpretările lor, sunt anumite explicații ale asa zișilor specialiști, cum ar fi pe acest site https://www.libertatea.ro/......ta-4421981
"Ce înseamnă când visezi că te înșală persoana iubită? Ai probleme de încredere Dacă visezi că persoana iubită te-a înșelat, nu înseamnă că partenerul nu este demn de încredere în viața reală, ar putea însemna că te lupți cu unele temeri legate de relație sau cu probleme de încredere în general. "

| suntsuparatsinecajitdoamne explică:

P.S tin sa mentionez ca am dus-o la biserica si ea mi-a recunoscut ca a visat la fel cu același individ

| suntsuparatsinecajitdoamne explică:

P.S tin sa mentionez ca am dus-o la biserica si ea mi-a recunoscut ca a visat la fel cu același individ DAU FUNDA