| Nathalie18 a întrebat:

Daca isi doreste sa facem sex des inseamna ca sunt buna la pat? Nu avem relatie, suntem friends with benefits

16 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Nu neparat.
Poate sa insemne ca il atragi tu mult, poate sa insemne ca esti ok, poate sa insemne ca el doar are un apetit sexual foarte bogat. Cunosc baieti care au un apetit sexual foarte ridicat, nu conteaza neaparat partenera. Si din moment ce doar va folosititi unul de altul pentru placere, ce mai conteaza? Asta daca nu-ti doresti cumva mai mult sau in capul tau se implementeaza ideea ca "poate ".

| Nathalie18 explică (pentru Ririru):

Orice fata si-ar dori mai mult de la el, crede-ma.dar nu se poate din anumite motive.

| Ririru a răspuns (pentru Nathalie18):

Haha, hai sa nu exageram, te rog.
Nu poti sa ne bagi pe toate in acceasi oala. Eu stiu despre ce vorbesti tu, dar crede-ma ca e mult mai important sa ai pe cineva care chiar te iubeste, te apreciaza, are grija de tine si asa mai departe- nu doar te foloseste. Mi-ai raspuns la intrebare, oricum happy Ma intreb care sunt aceste motive"serioase", pentru ca mie mi se pare ca fuge de o relatie, se bucura in schimb, dragul de el, de toate beneficiile unei relatii, insa nu o are, pentru ca cineva( si anume TU) esti dispusa sa ii dai ce are nevoie fara implicare emotionala din partea lui.

| RAY a răspuns:

Inseamna ca are interes sexual fata de tine natalia

| mihai69 a răspuns:

Nu ştiu cât eşti tu de bună, dar cu siguranță eşti bună pentru el.
Sexul de calitate e în primul rând o problemă de compatibilitate şi de comunicare între parteneri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar descoperim ca Romania-i o tara de panarame cu beneficii?

| Nathalie18 explică (pentru anonim_4396):

Nu e nimic rau in a oferi si a primi placere. Asta nu ma face sa fiu panarama. E ceva firesc si normal sa faci sex si nu am zis ca o fac cu toata lumea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nathalie18):

Aici intervine nivelul intelectual, educatia primita, principiile de viata, e clar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate.Sau nu e in stare sa gaseasca pe cineva mai bun si de aia apeleaza la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat. Poate are libidoul mai mare si nu are pe alta. Cine stie.

| munteanuionvictor a răspuns:

Te consideră atrăgătoare.

| leapșa a răspuns:

Ce conteaza sa fii buna la pat atata timp cat va folositi unul de altul pentru placere proprie?

Răspuns utilizator avertizat
| chazz a răspuns:

Inseamna ca ii plac femeile, nu neaparat ca esti o zeita. atata timp pentru voi e ok, nu e nici o problema.

| NRazvan a răspuns:

Inseamna ca profita cat inca mai poate laughing dar cu toate astea poate chiar esti buna im ceea ce ii faci.

| jorjache a răspuns:

Înseamnă ca pentru el ești sexy si il atragi extrem