| mirela8976 a întrebat:

Am nevoie de o sceneta amuzanta desprea scoala, adica sa fie o intamplare normala(copii cu ochii pe pereti, profesori care vorbesc degeaba etc.) am cautat cat am putut si n-am gasit nimic, poate voi veti fii mai norocosi

2 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

Hai ca esti haioasa cind spui ca este ceva normal, copii la scoala sa stea cu ochii pe pereti si profesorii sa vorbeasca la luna, astia fac dialogul surzilor si copii la examen vorbesc limba mutilor. Acum te rog sa ma luminezi si pe mine la minte ce mai pricep aia mici? ca la bac au dat de belea rolling on the floor

| tatianatatianatatianatatianatatiana a răspuns:

Asistati o zi in scoala si veti avea cel mai bun scenariu