| Marina011 a întrebat:

Am o intrebare ce trebuie sa fac atunci cand prietenul meu ma injura foarte urat urat si ma ignora imi vorbeste ffff urat cu... lui ce sa fac fetelor? repede un rasp!?

15 răspunsuri:
| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pai eu nu-s fata da sa luat unu de prietena mea si am facut asta si pac a fugit la mama happy. Uite intai ia-ti multi multi prieteni/e cu tine daca sunt fete ia-ti vreo 10-12 dacas baieti ia-ti vreo 5-10 si acolo pune-i sa se ascunda si cand vine sa te injure sau mai rau. Daca te bate.Zii ca nu tie frica de el si cand vrea sa te bata aia sa fie deja in spatele lui si sa ikl faci sa se uita in spate ca voi sunteti fffffff muuuuulti si se va teme de voi.Sau pur si simplu ignora-l si daca te bate oprestei pumnul si lovestel la punctul sensibil.Da inainte sa dai in punctul snsibil sarutal sa se relaxeze si stati asa apoi tragei una daca se poate cu ceocanu.happy happyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappy.

| Chrisa28 a răspuns:

Te desparti de el. punct

| MissVamp a răspuns (pentru Chrisa28):

As vrea sa dau like dar nu pot, ai mare dreptate

| Marina011 explică (pentru MissVamp):

Eu am dreptate?

| MissVamp a răspuns (pentru Marina011):

Poate ca ai...tu decizi nu vreau sa ma amestec

| Chrisa28 a răspuns:

Daca tie iti place sa te injure d-aia stai cu el, mie una nu imi place si daca el face asa inseamna ca nu stie sa te aprecieze! si nu merita, eu una nu as mai continua!

| Marina011 explică (pentru Chrisa28):

Pai da dar el nu ma injura toata ziua buna ziua sau in fie ce zii nu happy ma injura asa doar atunci cand ne certam adica de exp ma cert cu el azi ma injura ma cert cu el peste 1 saptamana ma injura dar nu mereu :X

| Chrisa28 a răspuns:

Si tie iti place?

| Marina011 explică (pentru Chrisa28):

Dar nu e vorba de placut rolling on the floor)))) am 2 ani jumate fta nu pot sa al las aasa aiurea din start k tin la el ma culcat cu el sunt mai mute n-ai cum sa faci asa ceva din cauza la o injuraturawinking

| Chrisa28 a răspuns:

Daca tu vrei sa contiunui e treaba ta, daca e doar o injuratura e altceva. dar daca te injura la fiecare cearta... si o sa vezi ca o sa te desparti dupa 3-4-5 ani ca nu o sa poti continua asa. Sa stii ca si eu m-am despartit dupa 3 ani pentru ca nu am mai putut continua asa!

| magdutsa29 a răspuns:

Isi bate joc de tine...lasa-lhappy

| Marina011 explică (pentru magdutsa29):

Sunt cu el de 2 ani imi cumpara oricee de toate ma loat de domnnisoara ce sa fac acum nu stiu nici eu tin la el dar el numai asa imi face ce sa fac? sa stiu si eu ce sa fac in viata?

| magdutsa29 a răspuns (pentru Marina011):

Inseamna ca cv s-a schimbat la el... poate s`a saturat de tine, nush...intraba`l si pe el ce vrea de faptthinking

| Marina011 explică (pentru magdutsa29):

Ok mersi mult mult :X

| magdutsa29 a răspuns (pentru Marina011):

N ai pentru ce:*