| rocsana a întrebat:

Buna sunt cu iubi meu de 2 ani jumate al mei nu il vor neam ma refer la tata si bunicamea ac sunt total impotriva lor ne facem planuri de casatorie vrem sa fie acesta relatie serioasa cand a venit el la ei mei sa am ceara de sortie l-au dat afara afara ca pe un caine adresandu-i tot felul de vorbe urate nu il accepta din cauza parintilor lui adica pentru greseliile lor si cred ac si el e la fel dar eu il iubesc din toata inima ma iubeste demulte mi-a dovedit e un barbat extraordinar si nu o sa regret nimic din ce s-a intamplat cu noi cum sa ii fac pe tata s pe bunicamea sa il vrea? cum sa fac sa plec si eu in vara asta cu el la mare? ca ai mei nu vor sa auda de el neam va multumesc

1 răspuns:
| mioara a răspuns:

DACA VA IUBITI MERGETI MAI DEPARTE IMPREUNA NU LE DATI VOIE SA INTERVINA INTRE VOI am trecut si eu prin fazele astea mutativa cu gazda